• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x160 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 140x160 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 140x160 cm

Wysokiej klasy materac 140x160 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 140x160 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 160x140 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 160x140 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 140x160 cm z materacem.

 

Jaki materac 140x160 wybrać?

W naszym sklepie każdy klient sam decyduje o poszczególnych parametrach swojego materaca. Oferujemy wysokiej jakości materace 140x160 cm oraz wiele innych praktycznych rozmiarów. W sklepie istnieje możliwość przeglądania produktów pod kątem konkretnych parametrów, co znacznie ułatwia cały proces robienia zakupów. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z całym asortymentem materacy 140x160 cm oraz innych propozycji dostępnych na Godre.pl.

Zaprojektuj swój materac 140x160 cm samodzielnie

Każdy z nas ma nieco inne preferencje, jeśli chodzi o komfortowe warunki snu. Materac odgrywa tu kluczową rolę, ponieważ przez wiele godzin codziennie stanowi podparcie dla kręgosłupa i musi zapewnić mu właściwą pozycję. U nas można wybierać spośród materaców bonellowych, które są bardzo trwałe, jak również materacy piankowych, lateksowych, kieszeniowych, moletowych, czy kokosowych. Klient sam decyduje o tym, jaki będzie wkład jego materaca. Do dyspozycji są również modele dwustronne. Decydując się na zakup, nie można zapominać też o twardości materaca. Ta powinna być zawsze dopasowana do gabarytów konkretnego użytkownika, ale znaczenie mają też preferencje. Prezentujemy materace miękkie, twarde, średnio twarde oraz bardzo twarde, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów.

Możliwość wyboru dowolnych rozmiarów materaca 140x160

Sami produkujemy materace, dlatego oferujemy możliwość wyboru dowolnych rozmiarów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można materac idealnie dopasować do łóżka oraz pomieszczenia. Zapewniamy na przykład:

Produkt jest gotowy do transportu w ciągu maksymalnie trzech dni od momentu złożenia zamówienia w sklepie. Przewozimy go zawsze w stanie rozłożonym, ponieważ naszym zdaniem rolowanie materaców może mieć szkodliwy wpływ na ich właściwości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i zrobienia u nas zakupów już dziś. Wszystkie materace są objęte 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu w ciągu 30 dni.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024