• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x160 cm

Najważniejsza dla naszego organizmy jest regeneracja podczas snu. To wtedy ciało i umysł odpoczywa i nabiera nowej energii. Dlatego tak ważne jest, by materac 140x160 cm, na którym spędzamy 1/3 doby był wygodni i komfortowy. Zapraszamy do zakupu.

W naszym sklepie każdy klient sam decyduje o poszczególnych parametrach swojego materaca. Oferujemy wysokiej jakości materace 140x160 cm oraz wiele innych praktycznych rozmiarów. W sklepie istnieje możliwość przeglądania produktów pod kątem konkretnych parametrów, co znacznie ułatwia cały proces robienia zakupów. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z całym asortymentem materacy 140x160 cm oraz innych propozycji dostępnych na Godre.pl.

Zaprojektuj swój materac 140x160 cm samodzielnie

Każdy z nas ma nieco inne preferencje, jeśli chodzi o komfortowe warunki snu. Materac odgrywa tu kluczową rolę, ponieważ przez wiele godzin codziennie stanowi podparcie dla kręgosłupa i musi zapewnić mu właściwą pozycję. U nas można wybierać spośród materaców bonellowych, które są bardzo trwałe, jak również materacy piankowych, lateksowych, kieszeniowych, moletowych, czy kokosowych. Klient sam decyduje o tym, jaki będzie wkład jego materaca. Do dyspozycji są również modele dwustronne. Decydując się na zakup, nie można zapominać też o twardości materaca. Ta powinna być zawsze dopasowana do gabarytów konkretnego użytkownika, ale znaczenie mają też preferencje. Prezentujemy materace miękkie, twarde, średnio twarde oraz bardzo twarde, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów.

Możliwość wyboru dowolnych rozmiarów materaca

Sami produkujemy materace, dlatego oferujemy możliwość wyboru dowolnych rozmiarów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można materac idealnie dopasować do łóżka oraz pomieszczenia. Zapewniamy na przykład:

Produkt jest gotowy do transportu w ciągu maksymalnie trzech dni od momentu złożenia zamówienia w sklepie. Przewozimy go zawsze w stanie rozłożonym, ponieważ naszym zdaniem rolowanie materaców może mieć szkodliwy wpływ na ich właściwości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i zrobienia u nas zakupów już dziś. Wszystkie materace są objęte 2-letnią gwarancją i możliwością zwrotu w ciągu 30 dni.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze