• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x150 cm

Mamy dla Ciebie ofertę materacy w wymiarze 100x150 cm w kilku odsłonach. Możesz wybrać model miękki dla dzieci bądź osób lekkich, abo twardy jeśli na takich powierzchniach jest Ci wygodniej. Dodatkowym wzmocnieniem materaca będzie konstrukcja multipocket.

Projektowanie mieszkania czy domu od podstaw daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o adaptację pomieszczeń, ich wielkość czy gotowe rozwiązania aranżacyjne i architektoniczne, których nie daje remont lub urządzanie mieszkania już gotowego. Przy odświeżaniu wnętrza lub remoncie generalnym mieszkania często pojawia się pokusa wymiany łóżka lub chociaż materaca 100x150 cm na zupełnie nowy. Warto poświęcić nieco więcej czasu na ten pozornie mało istotny zakup, jakim jest materac do sypialni rodziców, pokoju dziecięcego lub gościnnego, ponieważ właściwie dopasowany materac 105x150 cm jest w stanie przysłużyć się nie tylko w nocy – dbając o bezpieczny, zdrowy i regenerujący sen.

Różne wariacje materacy 100x150 cm

Oprócz bardzo popularnego i wyjątkowo łatwo wpasowującego się w rozmaite wnętrza modelu o wymiarach metr na półtorej, w ofercie Godre.pl klienci z powodzeniem znajdą również modele o jeszcze mniejszej szerokości, jak chociażby wersje 90x150 centymetrów. Ponieważ potrzeby klientów są zróżnicowane przede wszystkim pod kątem wymiarów, jako producent umożliwiamy również produkcję materaców 100x150 cm i mniejszych o szerokościach i długościach kończących się na 5 centymetrów – co jest ogromną rzadkością na rynku. Na wszystkie wyprodukowane materace udzielamy 2-letniej gwarancji oraz dodatkowej 30-letniej gwarancji na formatkę sprężyn kieszeniowych.

Dlaczego warto wybrać materace 100x150 cm od Godre.pl

Jakościowy, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości materac pozwala również na bieżące wykorzystywanie łóżka w trakcie dnia do innych celów – zwłaszcza w przypadku materacy o wymiarach 100x150 cm i węższych, które ewidentnie tworzone są z myślą o dzieciach i młodzieży. Nasze materace 95x150 cm przygotowane są zawsze ze sprawdzonych materiałów oraz surowców pochodzących wyłącznie od zaufanych dostawców. Zawsze wysyłamy je na płasko, bez rolowania, co pozwala zachować ich właściwości i nie powoduje zapadania się w czasie użytkowania. Dzięki temu możemy zaproponować klientom chociażby materace lateksowe, materace bonellowe, kokosowe czy dwustronne. Wszystko po to, aby maksymalnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z użytkowników.