Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 100x175 cm

Od miękkich, po bardzo twarde. Wszystkie materace 100x175 cm występują w czterech stopniach twardości. To jaki model materaca będzie dla Państwa najwygodniejszy, to zależy od preferencji i wagi osoby korzystającej. Czekamy pod tel. ☎ 577 411 555.

W naszym sklepie można znaleźć bardzo szeroką gamę nowoczesnych materaców. Prezentujemy produkty wykonane tylko z surowców najwyższej jakości. Zapewniamy na przykład materace 100x175 cm kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne i sprężynowe kieszeniowe. Każdy materac 105x175 cm wykonany z innego materiału zachowuje się nieco inaczej w kontakcie z ciałem osoby śpiącej. Inne modele materaców 100x175 cm proponujemy więc amatorom miękkich powierzchni i całkiem inne osobom preferującym twardy sen.

Materac 100x175 cm na indywidualne zamówienie

Każdy materac 80x175 cm wykonujemy na zamówienie klienta i wysyłamy produkt nowy fabrycznie. Istnieje możliwość wyboru na przykład stopnia twardości produktu. Udostępniamymaterace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zachęcamy do tego, aby parametr ten dostosować do masy ciała, ponieważ wtedy materac 100x175 cm zapewnia najlepsze, równomierne podparcie dla kręgosłupa. Naszych materaców nigdy nie rolujemy na czas transportu, ponieważ w naszej opinii może to szkodzić ich unikalnej konstrukcji.