• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 110x200 cm

Najważniejszym elementem sypialni jest materac 110x200 cm. Zadbaj o to, by był wygodny. Musi dobrze podpierać kręgpsłup na całej jego długości, dzięki temu unikniesz bólu pleców oraz całe ciało, by mogło się zrelaksować i odprężyć. Wiele modeli do wyboru.

Materace 110x200 cm to materace dosyć niestandardowe. Są rozmiar mniejsze niż standardowe materace 120x200 cm oraz rozmiar większe niż również standardowymaterac 100x200 cm.

Materac 110x200 cm na wymiar

W naszej ofercie mamy dostępnym ponad 130 modeli materacy w tym dosyć nietypowym rozmiarze. Bardzo często pytani jesteśmy o czas realizacji na materac o takim rozmiarze. U nas czas realizacji jest zawsze taki sam bez względu na rozmiar materaca - produkujemy go w ciągu 3 dni roboczych. Dlaczego nie magazynujemy materacy? Przede wszystkim na bardzo bogatą ofertę modelową oraz rozmiarową, a drugim bardzo ważnym czynnikiem jest to, że otrzymują Państwo nowy materac, nie "leżak", który na półce spędził kilka dni, tygodni czy miesięcy. Materac to produkt higieniczny, musi być odpowiedni zabezpieczony, aby nie chłonął kurzu czy wilgoci. U nas mają Państwo pewność, że otrzymują nowy materac, zapakowany tylko na czas wysyłki do Państwa.

Jak wybrać materac 110x200 cm

Dla osób, które kontakt z materacami mają raz na kilka, kilkanaście lat podczas zakupu materac temat nowego materaca, wymiany starego jest to dosyć problematyczna sprawa. Każdemu zależy, aby jego materac był wygodny, zapewniał mu odpowiedni komfort, tak aby kolejnego dnia był wyspany i mógł pełni sił funkcjonować kolejny dzień. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę swoją wagę i odpowiednio do niej dobrać twardość materaca. Zakładając, że ważymy pomiędzy 60-100 kg wybieramy materac średnio twardy. Kolejna sprawa to jakie dodatki wybrać - zasada jest prosta, im więcej dodatków tym materac będzie wygodniejszy - wiąże to się oczywiście z jego ceną - zwiększając liczbę dodatków zwiększamy jego cenę.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023