• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 105x195 cm

Wiedza jaką posiadamy, pozwala nam na produkcję najwyższej jakości materacy 105x195 cm. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami. Jeśli są tego warte, wprowadzamy je do naszej oferty. Jeśli nie wiesz co wybrać zadzwoń i zrób to z naszymi doradcami.

Produkcja materaców nie ma przed nami tajemnic, dlatego chętnie udostępniamy naszym klientom najnowocześniejsze technologie i konstrukcje materaców 105x195 cm jak Multipocket czy termoelastycznych, w najkorzystniejszych cenach. Dzięki temu, że produkujemy materace 100x195 cm zarówno na indywidualne jak i masowe zamówienia, nasze linie produkcyjne i dostępność materiałów pozwalają nam na błyskawiczne realizowanie każdego zlecenia. Szczególnie zachęcamy do samodzielnego projektowania wymarzonego materaca bonellowego, lateksowego czy Multipocket i na wszystkie zamówione w Godre.pl modele dajemy dwuletnią gwarancję.

Gwarancja na materace 105x195 cm to nie wszystko

Produkowane przez nas materace 190x195 cm idealnie nadają się do stelaży o nietypowych wymiarach, a co za tym idzie często wybierane są przez właścicieli nietypowych sypialni, mniej ustawnych pomieszczeń czy hoteli. Tak zróżnicowane zamówienia sprawiły, że posiadamy ogromne doświadczenie nie tylko w produkcji i transporcie materaców, ale również w doradztwie i obsłudze klienta. Nasi pracownicy na każdym etapie realizacji zamówienia służą swoją fachową poradą i ogromną wiedzą praktyczną.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7