• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 105x220 cm

Twój nowy materac 105x220 cm powinien być wygodny i trwały. Istotne jest również to, by był dobrze wentylowany, odporny na rozwój roztoczy i posiadał zdejmowany pokrowiec. Te wszystkie cechy odnajdziesz w ofercie naszych materacy.

Wiedza zdobyta przez pracowników Godre na przestrzeni lat zaowocowała tym, że nie tylko dużo skuteczniej projektujemy i budujemy swoje materace 105x220 cm, ale również znacznie lepiej rozumiemy potrzeby klienta. Obsługa klienta i pomoc w realizacji zamówienia, a także doradztwo na etapie projektowania własnego materaca 125x220 cm to klucz do satysfakcji klienta i stworzenia maksymalnie dopasowanego modelu.

Satysfakcja użytkownika materaca 105x220 cm najważniejsza dla nas

Jeśli jednak nawet w pierwszym miesiącu użytkowania materaca 120x220 cm od Godre okazałoby się, że nie daje on pełnego komfortu lub nie sprawdza się z innych powodów – klientowi przysługuje prawo bezpłatnego zwrotu zamówienia. W efekcie, możemy produkować dla Ciebiematerace lateksowe, bonellowe czy termoelastyczne tak długo, aż wreszcie znajdziesz maksymalnie dopasowany do siebie model. Godre.pl. To tylko jeden z wielu powodów, dla których wybór Godre.pl jest najlepszym możliwym wyborem dla każdego poszukującego swojego wymarzonego materaca.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023