• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x180 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 110x180 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 110x180 cm

Wysokiej klasy materac 110x180 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 110x180 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 180x110 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 180x110 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 110x180 cm z materacem.

Jaki materac 110x180 wybrać?

Wybierając materace jednoosobowe, warto zwrócić uwagę na dostępne u nas materace 110x180 cm, które są niezwykle wygodne. Prezentujemy bogaty asortyment materaców różnego rodzaju – wykonanych w rozmaitych technikach z różnych surowców. Materace można u nas przeglądać według wybranych parametrów, co znacznie ułatwia i usprawnia poszukiwania. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą materaców 110x180 cm i zrobienia zakupów w naszym sklepie.

Odpowiedni materac 110x180 cm – jaki wybrać?

Jako eksperci, zalecamy aby materac zawsze dopasować do indywidualnych potrzeb jego użytkownika. Każdy z nas ma bowiem inne preferencje. Aby sen był wygodny i komfortowy, najważniejszy jest dobór twardości. Oferujemy popularne obecnie materace średnio twarde, jak również materace twarde i miękkie. W przypadku problemów z kręgosłupem warto skonsultować wybór twardości z lekarzem. Znajdziecie Państwo u nas materace 110x180 cm wykonane z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie posiadamy materace kieszeniowe, które cechuje duża trwałość, materace bonellowe, a także lateksowe, piankowe i kokosowe. Każdy z nich jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Warto pamiętać, że zakup materaca to zawsze inwestycja na wiele lat.

Materace 110x180 cm oraz inne propozycje od Godre.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sypialnia jest inna i stwarza inne możliwości. Dlatego zapewniamy szeroki wybór szerokości dostępnych u nas materaców. Poza szerokością 110 cm, można u nas też znaleźć inne oferty, jak na przykład:

Jesteśmy przekonani, że właśnie u nas znajdą Państwo materac do sypialni, który spełni wszystkie oczekiwania. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów oraz ich dobre ceny.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024