UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami lub materacami nawierzchniowymi
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x180 cm

Wygoda i komfort to podstawa, by móc wypocząć i zrelaksować się podczas snu. Przemyślana budowa każdego modelu materaca 110x180 cm, najwyższej jakości surowce, i transport na płasko. Takie właśnie materace oferujemy na Godre.pl, które pozwalają odpocząć.

Wybierając materace jednoosobowe, warto zwrócić uwagę na dostępne u nas materace 110x180 cm, które są niezwykle wygodne. Prezentujemy bogaty asortyment materaców różnego rodzaju – wykonanych w rozmaitych technikach z różnych surowców. Materace można u nas przeglądać według wybranych parametrów, co znacznie ułatwia i usprawnia poszukiwania. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą materaców 110x180 cm i zrobienia zakupów w naszym sklepie.

Odpowiedni materac 110x180 cm – jaki wybrać?

Jako eksperci, zalecamy aby materac zawsze dopasować do indywidualnych potrzeb jego użytkownika. Każdy z nas ma bowiem inne preferencje. Aby sen był wygodny i komfortowy, najważniejszy jest dobór twardości. Oferujemy popularne obecnie materace średnio twarde, jak również materace twarde i miękkie. W przypadku problemów z kręgosłupem warto skonsultować wybór twardości z lekarzem. Znajdziecie Państwo u nas materace 110x180 cm wykonane z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie posiadamy materace kieszeniowe, które cechuje duża trwałość, materace bonellowe, a także lateksowe, piankowe i kokosowe. Każdy z nich jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Warto pamiętać, że zakup materaca to zawsze inwestycja na wiele lat.

Materace 110x180 cm oraz inne propozycje od Godre.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sypialnia jest inna i stwarza inne możliwości. Dlatego zapewniamy szeroki wybór szerokości dostępnych u nas materaców. Poza szerokością 110 cm, można u nas też znaleźć inne oferty, jak na przykład:

Jesteśmy przekonani, że właśnie u nas znajdą Państwo materac do sypialni, który spełni wszystkie oczekiwania. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów oraz ich dobre ceny.