• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 110x230 cm

Wiemy, że chcesz zapewnić rodzinie wszystko co najlepsze. Na pewno zdajesz sobie sprawę również z tego, że sen to bardzo istotny element naszego życia. Zadbaj o jego wysoki standard z materacem 110x230 cm naszej firmy. Bogata oferta i fachowa pomoc.

Decydując się na zakup materaca 110x230 cm, warto rozważyć możliwość jego personalizacji. Na Godre.pl oferujemy materace 115x230 cm wykonane z wysokiej jakości surowców. Dostępne są u nas nowoczesne materace sprężynowe pocketowe i Multipocket, materace kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne, profilowane i dwustronne. Każdy materiał zapewnia użytkownikowi nieco inny rodzaj komfortu. Sami zajmujemy się produkcją i na zamówienie zapewniamy materac 130x230 cm nowy fabrycznie, idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika.

Dopasuj twardość materaca 110x230 cm do własnych preferencji

Najważniejszym parametrem materaca jest na pewno stopień jego twardości. Zachęcamy do tego, aby twardość dopasować do wagi ciała, ponieważ wtedy wybrany materac 110x230 cm podpiera kręgosłup równomiernie i jest najwygodniejszy. Nasze materace 110x230 cm wysyłamy do klientów tylko w pozycji na płasko, ponieważ rolowanie może zaszkodzić ich elementom konstrukcyjnym. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób dostarczamy produkt najwyższej jakości.