• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x190 cm

Materace 60x190 cm dostępne w wersji piankowej, sprężynowo- kieszeniowej i bonelowej. Wszystkie materace produkowane są tylko z surowców posiadających atest. Dlatego każdy model materaca będzie nadawał się dla osób z problemami skórnymi. Polecamy.

Niewielka sypialnia jednoosobowa wymaga nietypowych rozwiązań. Dlatego w naszym sklepie dostępne są wygodne materace 60x190 cm, które mieszczą się nawet w najmniejszych pomieszczeniach i zapewniają odpowiedni komfort snu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrej jakości materac umożliwia spokojny i zdrowy sen, a jednocześnie daje dobrą podporę kręgosłupowi i karkowi. Oferujemy materace najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zachęcamy gorąco do zapoznania się asortymentem.

Na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając materac 60x190 cm?

Aby materac spełniał oczekiwania, przede wszystkim musi być wygodny. Kluczowym czynnikiem jest jego twardość. U nas dostępne są materace 60x190 cm zarówno miękkie, jak i twarde. Ciekawym rozwiązaniem są materace średnio twarde, które sprawdzają się w podwójnych łóżkach. Wiele osób decyduje się również na zakup dostępnych materaców dwustronnych. Zapewniają one różną twardość po każdej ze stron. Bardzo ważny jest również materiał, z którego materac został wykonany. W asortymencie sklepu znajdują się bardzo popularne materace kieszeniowe, bonellowe, ale również lateksowe, piankowe i z wypełnieniem naturalnym – kokosem. Wszystkie produkty wykonane są zgodnie z nowoczesnymi technologiami. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz funkcjonalność takich rozwiązań. Dobry materac to na pewno inwestycja na wiele lat.

Materace 60x190 cm oraz inne propozycje w tej długości

Dla wielu użytkowników bardzo ważna jest szerokość materaca, aby móc go dopasować do własnej sypialni. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom i poza rozmiarem 60x190 cm oferujemy również inne niestandardowe rozmiary przy długości 190 cm. Przykładem mogą być materace 95x190  cm najlepsze w małych pomieszczeniach, materace 165x190  cm – pasujące do niewielkich sypialni dwuosobowych oraz duże i wygodne materace 185x190 cm. Zapewniamy zawsze zróżnicowany wybór i dobre ceny. Zapraszamy do zrobienia u nas udanych zakupów.