• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 120x215 cm

Dobrze dobrany materac 120x215 cm wpływa na prawidłowy przebieg snu. Na jego komfort i regeneracyjne działanie. Właściwy sen to zdrowe ciało i zdrowy duch. Inwestycja w dobry materac przełoży się na lepsze funkcjonowanie i samopoczucie całej rodziny.

Nasz sklep prezentuje bogatą ofertę funkcjonalnych materaców 120x215 cm, które są bardzo wygodne i zapewniają komfort snu. Warto pamiętać o tym, że jest to jedna z naszych najważniejszych potrzeb życiowych. Na Godre.pl można znaleźć materace Multipocket, sprężynowe pocketowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i wiele innych modeli. Każdy produkt powstaje na indywidualne zamówienie klienta i objęty jest dwuletnią gwarancją. Nasze materace 120x215 cm wysyłamy zawsze w pozycji na płasko, ponieważ ich rolowanie szkodzi poszczególnym elementom konstrukcyjnym i może zmniejszyć żywotność.

Wygodne i komfortowe materace 120x215 cm od Godre.pl

Ważne, aby wybrany model materaca 100x215 cm zapewniał właściwe podparcie dla kręgosłupa. Nie może też wywierać żadnych nacisków. Właściwie dopasowany stopień twardości materaca 105x215 cm gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo snu. W razie wątpliwości odnośnie dopasowania właściwych parametrów zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7