Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x155 cm

Dwustronne materace 140x155 cm dostępne w sklepie Godre.pl, zwiększają szansę na idealne dopasowanie materaca do potrzeb klienta. Każda strona materaca może mieć inny stopień twardości. Po za tym naprzemienne korzystanie z materaca wydłuża jego żywotność.

Dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac 140x155 cm zapewnia jego kręgosłupowi równomierne podparcie i idealną wygodę. Na Godre.pl prezentujemy materace 120x155 cm piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne, kokosowe, lateksowe, sprężynowe pocketowe i Multipocket. Sami zajmujemy się produkcją materaców 95x155 cm, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość. Idealnie dopasowany materac 140x155 cm gwarancją komfortu Projektując u nas materac, przede wszystkim trzeba wybrać właściwy stopień twardości. Dostępne są tu materace twarde i bardzo twarde, jak również miękkie i średnio twarde. Ważne, aby twardość dopasować do potrzeb ciała użytkownika, a więc jego wagi i wzrostu. Gorąco zachęcamy do zrobienia udanych zakupów właśnie w naszym sklepie. Wszystkie materace 140x155 cm transportowane są przez nas na płasko, w celu zachowania ich maksymalnej funkcjonalności.