• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 85x190 cm

Kupując materac nie wystarczy wybrać tylko rozmiar. Przed dokonaniem wybory jednego z wielu dostępnych materacy 85x190 cm, należy zapoznać się z całą ofertą. Jeśli mimo to nie umieją Państwo wybrać odpowiedniego modelu, służymy pomocą. Zadzwoń ☎577411555.

Sen to jedna z naszych najważniejszych potrzeb. Dobry materac 85x190 cm jest w stanie zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla kręgosłupa. Na Godre.pl prezentujemy wysokiej jakości materace 90x190 cm sprężynowe, Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne oraz dwustronne. Sami zajmujemy się produkcją materaców 100x190 cm w opaciu o indywidualne zamówienie klienta. Wysyłany materac jest zawsze produktem nowym fabrycznie. Wszystkie materace 85x190 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją.

Wygodny i zdrowy materac 85x190 cm

Kluczowym parametrem jest stopień twardości materaca. Udostępniamy produkty miękkie, średnio twarde,materace twarde i bardzo twarde. Warto twardość dostosować do wagi ciała i wzrostu użytkownika. Wszystkie materace wysyłamy na płasko, ponieważ ich rolowanie może zaszkodzić strukturze i funkcjom, jak również obniżyć żywotność. W razie problemów z dopasowaniem właściwego modelu zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami. Życzymy udanych zakupów na Godre.pl.