• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 140x240 cm

Miękkie lub twarde, piankowe lub sprężynowe...Każdy lubi coś innego. Najważniejsze by materac 140x240 cm spełniał Twoje oczekiwania. By był wygodny i komfortowy. Cztery poziomy twardości i różna budowa, pozwalają na dobór właściwego produktu.

Na Godre.pl prezentujemy wysokiej klasy materace 140x240 cm, które cechują się komfortem i wygodą. Każdy nasz produkt powstaje na indywidualne zamówienie klienta i jest wysyłany jako fabrycznie nowy, niemagazynowany. Zapewniamy materace 120x240 cm sprężynowe i Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne i dwustronne. Każdy z nich cechuje się nieco innym odczuciem komfortu. Zachęcamy do tego, aby samodzielnie wybrać poszczególne parametry wybranego modelu materaca 100x240 cm. Taki produkt zapewni idealne podparcie dla kręgosłupa.

Materace 140x240 cm z najlepszych surowców

Sami wybieramy materiały, z których powstają nasze materace, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość oraz trwałość. W ofercie posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do masy ciała użytkownika i jego preferencji. Zapraszamy do udanych zakupów i kontaktu z naszymi pracownikami w razie wątpliwości.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7