• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 145x225 cm

Liczne, pozytywne opinie naszych klientów, powinny zachęcić Cię do zakupu materaca 145x225 cm w naszym sklepie. Produkujemy z najlepszych materiałów, atestowanych i bezpiecznych dla alergików. Kilka rodzajów do wyboru, wszystkie mają zdejmowane pokrowce.

Wygodne i komfortowe materace 145x225 cm

Prezentujemy najwyższej jakości materace 145x225 cm, które zapewniają optymalne podparcie dla kręgosłupa oraz jego ergonomiczną pozycję. Warto pamiętać o tym, że podłoże ma ogromne znaczenie w kontekście zdrowego i komfortowego snu. Sami zajmujemy się produkcją materaców 150x225 cm, dlatego możemy zapewnić, że korzystamy tylko z surowców pierwszego gatunku. U nas klient sam projektuje swój produkt, aby spełniał wszystkie jego oczekiwania. Tak zaprojektowany materac 170x225 cm jest idealnie dopasowany do potrzeb sylwetki.

Nowoczesne i praktyczne materace 145x225 cm

Bardzo ważnym parametrem, który zapewnia wygodę jest oczywiście twardość materaca. U nas dostępne są materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Można również wybierać spośród materaców bonellowych, sprężynowych kieszeniowych, kokosowych, lateksowych, piankowych oraz dwustronnych. Każdy materac 145x225 cm objęty jest dwuletnią gwarancją. Transportujemy nasze produkty tylko na płasko, ponieważ ta pozycja jest najbezpieczniejsza dla całej konstrukcji. Rolowanie może zaszkodzić, na przykład zastosowanym sprężynom.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023