• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 145x240 cm

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Dlatego materace 145x240 cm wykonujemy z najlepszych, sprawdzonych materiałów. Z chęcią udzielimy Ci porady przy dokonywaniu zamówienia, by produkt, który otrzymasz spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasz sklep prezentuje doskonałą ofertę nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych materaców 145x240 cm, które zapewniają maksimum komfortu. Produkujemy dostępne u nas materace w oparciu o najlepsze surowce wysokiego gatunku. Każdy materac 120x240 cm wykonywany jest na indywidualne zamówienie, a klient ma możliwość wyboru jego poszczególnych parametrów. Dostępne są u nas materace kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne, sprężynowe kieszeniowe i bonellowe. Każdy z surowców ma nieco inne właściwości i w inny sposób zapewnia podparcie dla kręgosłupa.

Jak wybrać twardość materaca 145x240 cm dla siebie?

Zapewniamy różne stopnie twardości. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zaleceniami, aby wybrany model materaca 180x240 cm dostosować do masy ciała. Kiedy produkt jest już gotowy, wysyłamy go zawsze w płaskiej pozycji. W naszej opinii powszechne rolowanie materaców nie wpływa korzystnie na ich poszczególne elementy, a przede wszystkim sprężyny. Wszystkie dostępne materace 145x240 cm obejmujemy naszą dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Godre.pl.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023