• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 150x185 cm

Materac 150x185 cm powinien odpowiadać za właściwe podparcie dla kręgosłupa. Ważne by dobrać go do naszej wagi. Nie powinien być za miękki ani zbyt twardy. Niewłaściwie dobrany materac, powodować bóle kręgosłupa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jaki materac 150x185 wybrać?

 

U nas znajdziesz materac 150x185 cm odpowiedni dla Twoich potrzeb. Wygodny, odpowiednio miękki lub twardy. Dostarczymy Ci go prywatną firmą transportową. Materac 150x185 cm nie będzie zginany ani rolowany, ale przewieziony na płasko w bocznej pozycji. Dajemy gwarancję, że sprężyny w materacu bonellowym lub materacu 150x185 cm pocketowym nie zostaną uszkodzone.

Standardowe i nietypowe rozmiary materacy 150x185

Wśród bardzo bogatej oferty materacy lateksowych lub kokosowych, materacy dwustronnych lub jednostronnych czy materacy piankowych i sprężynowych znajdziesz wiele rozmiarów. Zarówno standardowych jak i niestandardowych. Produkowane co 5 cm pozwalają na zagospodarowanie jak największej, dostępnej przestrzeni. Jest to istotne zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr.

Surowce wykorzystane do produkcji materacy 150x185 cm

Oferujemy materiały od miękkich, przez średnio twarde aż po twarde i bardzo twarde. Miękkim i otulającym ciało materiałem jest pianka termoelastyczna visco memory, reagująca na temperaturę i ciężar. To pod ich wpływem dopasowuje się do ciała.

Twardszym i bardziej sprężystym materiałem są: pianka wysokoelastyczna HR oraz lateks i pianka moletowana. Są odporniejsze na wygniatanie i trwalsze. Materace kokosowe, z trawy morskiej oraz końskiego włosia zaliczamy do materacy 145x185 cm twardych lub materacy 155x185 cm bardzo twardych.

Zarówno kokos, trawa morska jak i końskie włosie są materiałami twardymi, stabilizującymi materac. Są odporne na wygniatanie. Mają właściwości higroskopijne. Wchłaniają nadmiar wilgoci i natychmiast oddają go do otoczenia. Szkodliwe i chorobotwórcze mikroorganizmy nie mają środowiska sprzyjającego rozwojowi więc nie namnażają się wewnątrz materaca.

Wszystkie materace posiadają wysokiej jakości pokrowce, chroniące je przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają zamek w kształcie litery „L” pozwalające na zdjęcie i wypranie go. Dzięki czemu utrzymanie pokrowca i materaca w czystości nie sprawia problemów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023