UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 150x210 cm

Nasz sklep to miejsce, w którym bez trudu można dopasować odpowiedni model materaca 150x210 cm dla siebie. Bardzo ważne jest, aby materac odpowiadał potrzebom użytkownika i zapewniał mu właściwy komfort i bezpieczeństwo snu. Wiele osób zapomina o tym, jak dużo czasu spędzamy właśnie we śnie, w pozycji leżącej. Jako producent zapewniamy więc szeroki asortyment materaców wysokiej jakości, wykonanych z różnych materiałów. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą i znalezienia u nas odpowiedniego materaca 150x210 cm. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę, 2-letnią gwarancję i możliwość zwrotu do 30 dni.

Materace 150x210 cm oraz inne modele

Zazwyczaj rozmiar materaca ogranicza naszych klientów najbardziej. Wielkości pomieszczenia nie da się zmienić i materac trzeba do niej dopasować po względem wagi oraz wzrostu. Na Godre.pl prezentujemy więc materace różnej wielkości, na przykład:

Jesteśmy przekonani, że właśnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiedni rozmiar dla siebie i swoich bliskich.

Na co zwrócić uwagę wybierając materac 150x210 cm?

Na pewno kluczowym czynnikiem będzie twardość materaca. U nas można liczyć na szeroki wybór materaców twardych, bardzo twardych, miękkich i o średnim stopniu twardości. Zapewniamy też materace dwustronne, które są ciekawym rozwiązaniem, ponieważ z każdej strony mają inną twardość. Dla większości osób bardzo ważne jest też to, z jakiego materiału wykonano ich nowy materac. Dzisiaj wykorzystuje się bardzo nowoczesne surowce i technologie, dzięki czemu materace 150x210 cm dopasowują się do kształtu ciała oraz jego temperatury i sprawiają, że sen jest bardzo komfortowy. W asortymencie posiadamy materace piankowe, lateksowe, kieszeniowe, bonellowe i kokosowe, wszystkie wysyłane bez rolowania, na płasko. Zapraszamy do poznania wszystkich produktów i złożenia u nas zamówienia.