• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 150x230 cm

W naszej ofercie materacy 150x230 cm znajdziesz zarówno modele jedno jak i dwustronne. Piankowe, bonellowe, moletowane...Jeśli nie do końca rozumiesz różnice między nimi, możesz uzyskać niezbędne informacje pod numerem tel ☎ 577 411 555.

Na Godre.pl oferujemy produkowane przez nas materace 150x230 cm, wykonane z surowców nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych. Zapewniamy na przykład materace bonellowe, nowoczesne rozwiązania oparte na działaniu sprężyn umieszczonych w kieszeniach, materace lateksowe, kokosowe, piankowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Dostępne są materace 120x230 cm jednostronne i dwustronne, jak również bardzo praktyczne pokrowce, które chronią materac. Jesteśmy przekonani, ze każdy klient znajdzie w naszej ofercie materac optymalny dla siebie.

Materace 150x230 cm o różnych stopniach twardości

Zachęcamy naszych klientów do samodzielnego wyboru poszczególnych parametrów materaca 130x230 cm. W naszym asortymencie posiadamy zarówno materace miękkie, jak i o średnim stopniu twardości, twarde i bardzo twarde. Najlepiej stopień twardości dostosować do masy ciała osoby śpiącej. Wówczas wybrany materac 150x230 cm idealnie podpiera kręgosłup i nie wywołuje żadnych ucisków. Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie.