• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 155x190 cm

Masz dość spania na tapczanie lub starej, zużytej wersalce. Nie ma sensu dłużej się męczyć. Materac 155x190 cm zapewni Ci komfort o jakim marzysz, głęboki sen przyniesie odprężenie i relaks. Różne rodzaje i twardości pozwalają na dobór modelu każdemu.

Na Godre.pl zapewniamy doskonały asortyment materaców 155x190 cm i w innych rozmiarach. Sami produkujemy wszystkie dostępne u nas materace 160x190 cm z wysokiej klasy surowców, w trosce o komfort naszych klientów. Każdy produkt powstaje na indywidualne zamówienie. Dostępne są u nas materace dwustronne, sprężynowe, Multipocket, piankowe, lateksowe, kokosowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Zachęcamy, aby materac dopasować do swoich preferencji i przyzwyczajeń, dostosowując jego poszczególne parametry.

Materac 155x190 cm na miarę potrzeb

Ważną kwestią jest dopasowanie właściwej twardości materaca. Oferujemy produkty miękkie, średniej twardości, twarde i bardzo twarde. Materac 120x190 cm powinien zostać pod tym względem dopasowany do wagi ciała i wzrostu osoby śpiącej. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Wszystkie materace 155x190 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. Wysyłamy je do Państwa na płasko, aby rolowanie nie zaszkodziło konstrukcji.