• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x195 cm

Jeżeli przy zakupie nowego materaca 160x195 cm dopadły Cię wątpliwości, warto skorzystać z pomocy. Nasi konsultanci służą fachową wiedzą. Odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą wybrać najlepszą opcję spośród dostępnych modeli. Zadzwoń ☎ 577 411 555.

Jaki materac 160x195 cm wybrać?

 

U nas znajdziesz materac 160x195 cm odpowiedni dla Twoich potrzeb. Wygodny, odpowiednio miękki lub twardy. Dostarczymy Ci go prywatną firmą transportową. Materac 160x195 cm nie będzie zginany ani rolowany, ale przewieziony na płasko w bocznej pozycji. Dajemy gwarancję, że sprężyny w materacu bonellowym lub materacu 160x195 cm pocketowym nie zostaną uszkodzone.

Standardowe i nietypowe rozmiary materacy 160x195 cm

Wśród bardzo bogatej oferty materacy lateksowych lub kokosowych, materacy dwustronnych lub jednostronnych czy materacy piankowych i sprężynowych znajdziesz wiele rozmiarów. Zarówno standardowych jak i niestandardowych. Produkowane co 5 cm pozwalają na zagospodarowanie jak największej, dostępnej przestrzeni. Jest to istotne zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr.

Surowce wykorzystane do produkcji materacy 160x195 cm

Oferujemy materiały od miękkich, przez średnio twarde aż po twarde i bardzo twarde. Miękkim i otulającym ciało materiałem jest pianka termoelastyczna visco memory, reagująca na temperaturę i ciężar. To pod ich wpływem dopasowuje się do ciała.

Twardszym i bardziej sprężystym materiałem są: pianka wysokoelastyczna HR oraz lateks i pianka moletowana. Są odporniejsze na wygniatanie i trwalsze. Materace kokosowe, z trawy morskiej oraz końskiego włosia zaliczamy do materacy 155x195 cm twardych lub materacy 165x195 cm bardzo twardych.

Zarówno kokos, trawa morska jak i końskie włosie są materiałami twardymi, stabilizującymi materac. Są odporne na wygniatanie. Mają właściwości higroskopijne. Wchłaniają nadmiar wilgoci i natychmiast oddają go do otoczenia. Szkodliwe i chorobotwórcze mikroorganizmy nie mają środowiska sprzyjającego rozwojowi więc nie namnażają się wewnątrz materaca.

Wszystkie materace posiadają wysokiej jakości pokrowce, chroniące je przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają zamek w kształcie litery „L” pozwalające na zdjęcie i wypranie go. Dzięki czemu utrzymanie pokrowca i materaca w czystości nie sprawia problemów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023