UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 160x205 cm

Kupno materaca 160x205 cm, to wybór na kilka lat. Warto go dobrze przemyśleć, przeanalizować swoje potrzeby. Sporą część doby spędzamy w łóżku, musi więc być komfortowe, dopasowane do preferencji wg. twardości, rodzaju. Szeroka oferta to duży wybór.

Istnieje wiele korzyści wynikających z samodzielnego zaprojektowania materaca 160x205 cm bezpośrednio u producenta – u nas jest to na sam początek dwuletnia gwarancja i korzystniejsze ceny niż w jakimkolwiek salonie. W Godre.pl od wielu lat zachęcamy klientów do tego, aby projektowali samodzielnie z detalami własne modele materaców kieszeniowych (pocketowych), bonellowych czy termoelastycznych, ponieważ wiemy, że stworzone na indywidualne zamówienie materace 95x205 cm będą najbardziej adekwatne do potrzeb Państwa i zapewnią dzięki temu maksymalnie komfortowy sen, a przez to zdrowy wypoczynek i prawdziwą regenerację.

Czy zaprojektowanie własnego materaca 160x205 cm jest trudne?

Na każdym etapie projektowania materaca 100x205 cm użytkownik strony Godre.pl może liczyć na wsparcie naszych pracowników. Podpowiemy nie tylko jak dopasować wymiary materaca czy jego twardość do konkretnych parametrów ciała użytkownika, ale również doradzimy jaki materiał konstrukcyjny na materac najlepiej będzie współgrał z konkretnym rodzajem stelaża do łóżka, np. elektronicznie regulowanego w kilku płaszczyznach.