Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 165x180 cm

Materace 165x180 cm z naszej oferty produkowane są z atestowanych surowców. Jest to ważna informacja dla osób cierpiących na różne rodzaje schorzenia skóry. A dodatkowo materiały z których szyte są pokrowce mają właściwości antyalergiczne i antygrzybicze.

Poszukując materaca 165x180 cm dla pary, warto zapoznać się z naszą ofertą. Na Godre.pl prezentujemy bogaty asortyment materaców z różnych materiałów. Posiadamy materace kokosowe, lateksowe, piankowe, bonellowe i sprężynowe kieszeniowe. Różne materiały zapewniają nieco inny komfort snu. Naszym zdaniem warto dostosować swój materac 120x180 cm do indywidualnych preferencji i budowy ciała. Dlatego oferujemy materace miękkie, średnio twarde oraz twarde i bardzo twarde.

Samodzielne projektowanie materaca 165x180 cm

Każdy materac powstaje na indywidualne zamówienie klienta i wysyłany jest zawsze jako nowy fabrycznie produkt. Materace 170x180 cm wysyłamy zawsze w pozycji płaskiej. W naszej opinii rolowanie materaca nie służy jego żywotności i funkcjonalności. W szczególności dotyczy to produktów sprężynowych. Wszystkie materace 165x180 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. W razie wątpliwości odnośnie wyboru właściwego modelu i jego poszczególnych parametrów zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.