• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 165x185 cm

Trwałe, wygodne, estetycznie wykonane. To niektóre zalety materacy 165x185 cm. Gwarantujemy wysoka jakość wszystkich dostępnych na Godre.pl materacy. Pozytywna opinia, jaką dostajemy od zadowolonych klientów, to najlepsza dla nas nagroda. Zapraszamy.

Jaki materac 165x185 wybrać?

 

Materac 165x185 cm dobrany według właściwych parametrów zapewni wygodny sen. Odpowiednia twardość obiecuje komfort i trwałość materaca 165x185 cm, a przede wszystkim sprawi, że porządnie się wyśpimy. Niczym nie zakłócony sen gwarantuje, że rano obudzimy się wypoczęci i w doskonałych nastrojach. Szeroki wybór materacy i wiele opcji sprawiają, że znajdziemy model idealny.

Materace 165x185 cm w czterostopniowej skali twardości

Stopień twardości materaca powinniśmy dobrać do wagi. Każdy z nich dedykowany jest różnym przedziałom wagowym. Materac miękki dla ważących mniej jak 60 kg, materac średnio twardy dla przedziału od 60 do 100 kg, materac twardy dla ważących ponad 100 kg i  materac bardzo twardy jeżeli waga przekracza 120 kg. Oferowane przez nas modele wykonane są z najwyższej jakości surowców. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania. Materace mogą mieć trzy rodzaje wkładu wewnętrznego: wkład piankowy, wkład sprężynowy bonellowy lub wkład sprężynowy pocketowy. Wkład pocketowy (kieszeniowy) zbudowany jest ze sprężyn w ilości 262 szt/m2. W wersji multipocket ilość sprężyn została zwiększona do 510 szt/m2, w wersji max plus sprężyny zostały wydłużone o 5 cm a w wersji mini skrócone o 6 cm.

Materiały używane w produkcji naszych materacy 165x185 cm

Przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu, na każdym etapie produkcji. Wykorzystujemy sprawdzone materiały od zaufanych dostawców. Posiadamy materace lateksowe, materace kokosowe i materace 160x185 cm z pianki moletowanej oraz wiele innych. Materac 170x185 cm może sprawiać nie mały kłopot przy zakupie, ze względu na liczne kryteria wyboru. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, którzy dzięki fachowej wiedzy dobiorą razem z Tobą najlepsze parametry, odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią nieznane pojęcia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023