• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 170x200 cm

Sprawdzone modele materaca 170x200 cm i pozytywne opinie naszych klientów pozwolą Ci zamówić produkt bez obaw, co do ich jakości. Solidnie wykonane, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Cztery poziomy twardości i 7 pokrowców do wyboru.

Materac 170x200 cm to bardzo duży, wygodny materac. Wygodny po warunkiem, że zostanie dobrze dobrany. Sprawdź rozmiar swojego miejsca na materac, żeby nie okazało się, że potrzebujesz materac 160x200 cm lub materac 180x200 cm. Błędy w doborze odpowiedniego rozmiaru materaca to niestety u nas codzienność.

Na co zwrócić uwagę kupując materac 170x200 cm?

Przede wszystkim na wadze. Wadze osób śpiących na materacu. Co jeśli mamy sytuację dosyć nietypową, tzn. mamy osobę, która waży 65 kg, a druga osoba waży 110 kg. Co wtedy - mamy osoby z dwóch zakresów twardości materaca. Czy powinniśmy kupić dwa różne materace? Jest to jakieś wyjście, ale go nie polecamy z tego względu, że każdy materac kieszeniowy dookoła posiada 10 cm pianki poliuretanowej, kupując dwa materace i wkładając go do jednego łóżka na środku mamy 20 cm powierzchni pianki, która nie podpiera odpowiednio naszego ciała. Co w takim wypadku należy zrobić? Decydujemy się na materac o dwóch stopniach twardości odpowiadającym obu osobom, czyli w tym przypadku na materac dwustronny z jednej strony twardy, a z drugiej średnio twardy. Najlepiej jest wybrać wtedy wersję na sprężynie Multipocket. Dostajemy taki materac, śpimy na nim 5 dni na jednej stronie, jeśli nam nie odpowiada odwracamy go na drugą stronę. Któraś ze stron powinna odpowiadać obu osobom i będzie to raczej strona średnio twarda.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023