• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x205 cm

Solidne wykonanie materaca 170x205 cm oraz sprawdzonej jakości materiały, pozwalają znacznie wydłużyć jego użytkowość. Nasze produkty są wygodne, oferta bogata. Liczymy na Twoje pozytywne wrażenie i dobrą notę. Nie zawiedziemy Twojego zaufania.

 

Ze względu na różne preferencje i gusta każdego z nas oferujemy różnorodne materace. Wybór jest na tyle duży, że każdy bez wyjątku dopasuje model, spełniający wymagane kryteria. O tym jaki materac 170x205 cm powinniśmy wybrać decydują waga oraz indywidualne potrzeby. Dobrze dopasowany materac 170x205 cm uprzyjemni nam każdy wypoczynek. Niedosypianie może być przyczyną wielu dolegliwości. Bóle głowy, rozdrażnienie, brak energii to tylko niektóre niepożądane konsekwencje. Zbyt twardy materac spowoduje bóle kręgosłupa w górnym i dolnym odcinku, zbyt miękki wywoła ucisk w środkowej części powodując między innymi trudności w oddychaniu.

 

Materace  170x205 cm Bonelowe czy pocketowe

 

Jeżeli z jakiegoś względu odrzuciłeś opcję materaca piankowego i wahasz się pomiędzy materacem bonellowym a materacem 170x205 cm pocketowym, wyjaśnimy Ci podstawowe różnice pomiędzy nimi.

Materac 165x205 cm z wkładem bonellowym posiada dużą elastyczność powierzchniową. Zbudowany jest z połączonych ze sobą sztywnym drutem sprężyn, w kształcie klepsydry. Sprężyny działają progresywnie. Im większa siła na nie działa tym większy stawiają opór.

Materac pocketowy – bardzo trwały i wygodny, odznaczający się dużą elastycznością punktową. Sprężyny są połączone ze sobą za pomocą materiałowych kieszonek, mają cylindryczny kształt. Pracują niezależnie gwarantując idealne dopasowanie do ciała. Doskonale podpierają kręgosłup i wszystkie krzywizny ciała usprawniając krążenie krwi.

Materac pocketowy występuje w wersji standardowej z liczbą 262 szt/m2 a także w wersji multipocetowej, gdzie liczba sprężyn została zwiększona do 510 szt/m2. Dodatkowo dla osób potrzebujących wyższego materaca dostępne są modele max plus z wydłużonymi o 5 cm sprężynami lub mini, ze skróconymi o 6 cm, jeżeli ktoś nie może pozwolić sobie na standardową wysokość, a zależy mu na konstrukcji pocketowej.

 

Materac 170x205 cm jednostronny czy materac dwustronny

 

Materace 165x205 cm, w których użytkowane mogą być obie strony nazywamy materacami dwustronnymi. Te, które nadają się do spania tylko z jednej strony – materacami jednostronnymi. Materace dwustronne są znacznie praktyczniejsze i trwalsze. Dzięki możliwości obracania materaca 175x205 cm, wydłużamy ich żywotność. Mamy również możliwość korzystania z dwóch różnych twardości.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7