• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x215 cm

Jedynym elementem, którego brakuje Ci w nowej sypialni jest materac 170x215 cm. Dobierz parametry wg. swoich preferencji. Dostosuj twardość materaca do swojej wagi. Nasze materace to wysoki standard i sprawdzone materiały. Doradzimy w razie potrzeby.

W trosce o zadowolenie naszych klientów posiadamy bogatą ofertę materaców 170x215 cm wykonanych z najlepszych surowców. Zapewniamy na przykład materace termoplastyczne wykonane z nowoczesnej pianki, która dopasowuje się idealnie do potrzeb ciała i jego kształtów. Pianka najpierw ugina się pod wpływem nacisku, a następnie mięknie pod wpływem ciepła, które wydzielane jest przez osobę śpiącą. Taki materac 150x215 cm dosłownie otula użytkownika i zapewnia maksimum komfortu. Dostępne są także materace bonellowe, sprężynowe kieszeniowe, lateksowe, kokosowe i inne modele. Wszystkie produkty powstają na podstawie indywidualnego zamówienia złożonego przez klienta.

Wybierz poszczególne parametry swojego materaca 170x215 cm i ciesz się wygodą

Sen jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Chcąc spać zdrowo i wygodnie, najlepiej dopasować twardość materaca do potrzeb ciała. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Stopień twardości materaca 180x215 cm najlepiej dopasować do wagi ciała, ponieważ wtedy zapewni ergonomiczną pozycję snu i nie wywoła żadnych ucisków, podpierając jednocześnie kręgosłup na całej jego długości. Wszystkie materace 170x215 cm posiadają dwuletnią gwarancję. Zapraszamy gorąco do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego modelu.