• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x220 cm

Twój ulubiony materac ma teraz więcej wad jak zalet? Każdy produkt po czasie zużywa się i traci swoje właściwości. Kup nowy materac 170x220 cm i ciesz się jego licznymi walorami. Duży wybór, bez problemu znajdziesz idealnie dopasowany, wygodny produkt.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy bardzo bogaty asortyment praktycznych materaców dwuosobowych, w tym również materace 170x220 cm, które pasują zarówno do małych, jak i większych sypialni. Rozmiar ten zapewnia komfortowy i bezpieczny sen, który daje energię na cały dzień - pod warunkiem, że prawidłowo dobierzemy materac do wagi i wzrostu. Materace prezentowane w sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które mają praktyczne właściwości i wspaniale dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zachęcamy gorąco do poznania całej oferty materacy 170x220 cm i złożenia u nas zamówienia. Objęte są one 2-letnią gwarancją. Materac 170x220 cm w zgodzie z potrzebami Każdemu zależy na zdrowym i spokojnym śnie, który regeneruje. Aby taki osiągnąć, trzeba dobrze dopasować do siebie materac. W naszym sklepie oferujemy materace wykonane z różnych materiałów – materace bonellowe, kieszeniowe objęte 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, z pianki wysoko elastycznej, z pianki termoplastycznej, z lateksu, czy też kokosa. Poszczególne modele charakteryzują się nieco innymi cechami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów. U nas materace można też swobodnie przeglądać pod kątem parametru twardości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy zarówno materace twarde, jak i miękkie. Można tu znaleźć również materace średnio twarde i dwustronne, które są dobrym rozwiązaniem w przypadku osób niezdecydowanych. Dbając o to, aby mogły służyć latami i nie zapadały się, wszystkie wysyłane są bez rolowania, na płasko.

Materace 170x220 cm i inne modele dla dwóch osób

Chcąc dopasować materac, trzeba też wziąć pod uwagę jego szerokość. Przy długości 220 cm cm udostępniamy wiele różnych szerokości materaców, na przykład:

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnych produktów i do złożenia zamówienia już dziś.