• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 170x230 cm

Marzy Ci się regenerujący i przyjemny sen? Na pewno taki będzie na materacu 170x230 cm, kupionym w naszym sklepie. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, dzięki temu nasze materace są sprawdzone i gwarantują naszym klientom pełną satysfakcję.

Prezentujemy szeroką gamę praktycznych i bardzo wygodnych materaców 170x230 cm, które sami produkujemy, opierając się o surowce najwyższej jakości. Klient samodzielnie wybiera u nas poszczególne parametry swojego materaca 100x230 cm, aby spełniał wszystkie jgo wymagania i był idealnie dopasowany do potrzeb. Prezentujemy materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne. Dostępne są również bardzo funkcjonalne materace dwustronne – idealne dla par śpiących razem.

Wybierz najwygodniejszy materac 170x230 cm

Bardzo ważne, aby optymalnie dopasować stopień twardości wybranego materaca 120x230 cm, ponieważ wtedy zapewnia on najlepsze i najbardziej równomierne podparcie dla kręgosłupa. Każdy nasz produkt powstaje na indywidualne zamówienie i objęty jest dwuletnią gwarancją. Nigdy nie rolujemy materaców 170x230 cm, ponieważ naszym zdaniem ich elementy mogą ulec uszkodzeniu w trakcie transportu w takiej pozycji.