• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 175x175 cm

Dostępne nawet niestandardowe rozmiary materacy. Materac 175x175 cm występuje w czterech twardościach. Od miękkich po bardzo twarde. Materace dwustronne mogą mieć dwie różne twardości. To pozwoli zamiennie korzystać z dwóch różnych powierzchni.

Dla każdego z nas sen jest bardzo ważną potrzebą życiową. Dobrze dopasowany materac 175x175 cm jest w stanie zapewnić maksimum komfortu i wygody, co skutkuje zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W ofercie posiadamy na przykład materace sprężynowe Multipocket, kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, kokosowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Każdy z materiałów zapewnia inny rodzaj podparcia oraz inny stopień twardości wybranego materaca 160x175 cm, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi opisami.

Nowoczesne i funkcjonalne materace 175x175 cm

Najlepiej twardość dopasować do wagi ciała. Wówczas materac 120x175 cm gwarantuje optymalne podparcie na całej długości kręgosłupa i umożliwia mu zachowanie pozycji ergonomicznej i bezpiecznej. Wszystkie materace powstają u nas dopiero po otrzymaniu indywidualnego zamówienia. Gwarantujemy, że klient otrzymuje materac 175x175 cm fabrycznie nowy i spełniający wszystkie jego oczekiwania. Produkty transportujemy tylko na płasko, dla zachowania ich maksymalnej funkcjonalności i trwałości. Zapraszamy do złożenia zamówienia.