UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 8.12.2020 godz. 12:00 będą dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym terminie dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku

* złożone tzn. pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie, będzie opłacone online lub wybrany sposób płatności za pobraniem
** odbędzie się jednokrotna próba dostawy - jeśli dzień i godzina dostawy nie będzie Państwu odpowiadać, lub nie będzie można nawiązać kontaktu telefonicznego celem potwierdzenia daty dostawy zamówienie zostanie dostarczone po Świętach lub po Nowym Roku
Powyższa zasada nie dotyczy zamówień z samymi pokrowcami lub materacami nawierzchniowymi
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac 175x175 cm

Dostępne nawet niestandardowe rozmiary materacy. Materac 175x175 cm występuje w czterech twardościach. Od miękkich po bardzo twarde. Materace dwustronne mogą mieć dwie różne twardości. To pozwoli zamiennie korzystać z dwóch różnych powierzchni.

Dla każdego z nas sen jest bardzo ważną potrzebą życiową. Dobrze dopasowany materac 175x175 cm jest w stanie zapewnić maksimum komfortu i wygody, co skutkuje zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W ofercie posiadamy na przykład materace sprężynowe Multipocket, kieszeniowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, kokosowe, wysokoelastyczne i termoplastyczne. Każdy z materiałów zapewnia inny rodzaj podparcia oraz inny stopień twardości wybranego materaca 160x175 cm, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi opisami.

Nowoczesne i funkcjonalne materace 175x175 cm

Najlepiej twardość dopasować do wagi ciała. Wówczas materac 120x175 cm gwarantuje optymalne podparcie na całej długości kręgosłupa i umożliwia mu zachowanie pozycji ergonomicznej i bezpiecznej. Wszystkie materace powstają u nas dopiero po otrzymaniu indywidualnego zamówienia. Gwarantujemy, że klient otrzymuje materac 175x175 cm fabrycznie nowy i spełniający wszystkie jego oczekiwania. Produkty transportujemy tylko na płasko, dla zachowania ich maksymalnej funkcjonalności i trwałości. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

 

Jakich materiałów używamy do produkcji naszych materacy 175x175 cm?

 

Stosujemy sprawdzone, najwyższej jakości materiały. Chcemy mieć pewność, że cały trud włożony w proces produkcji nie zostanie zniwelowany przez niewłaściwie dobrane, kiepskie surowce. Do najważniejszych stosowanych przez nas materiałów należą:

  • pianka wysokoelastyczna HR,

  • lateks,

  • pianka termoelastyczna visco memory,

  • mata kokosowa,

  • mata z trawy morskiej,

  • pianka profilowana molet,

  • końskie włosie.

Materace termoplastyczne oraz materace lateksowe i wysokoelastyczne należą do grupy materacy miękkich lub średnio twardych. Materace twarde i bardzo twarde to materace kokosowe, materace z trawą morską oraz materace z końskim włosiem.