• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 180x185 cm

Nie musisz sam podejmować decyzji, jeśli nie znasz się na modelach materacy. Zadzwoń ☎ 577 411 555, a nasi konsultanci chętnie pomogą w dokonaniu wyboru tego odpowiedniego modelu. Odpowiednia twardość przekłada się na wygodę i komfort snu.

Na Godre.pl prezentujemy funkcjonalne materace 180x185 cm różnego rodzaju. Udostępniamy produkty miękkie, średnio twarde, materace twarde i bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do swoich gabarytów, aby materac idealnie wspierał kręgosłup w trakcie snu. Można u nas wybierać spośród materaców 140x185 cm sprężynowych, bonellowych, piankowych, lateksowych, kokosowych i wielu innych. Zapewniamy zarówno materace dwustronne, jak i jednostronne.

Idealny komfort snu na materacu 180x185 cm

Każdy z nas nieco inaczej postrzega kwestię wygody. Dlatego u nas można samodzielnie zaprojektować swój materac 160x185 cm i powstaje jako produkt nowy fabrycznie, nie pochodzący z magazynu. Następnie, materac transportowany jest w profesjonalny sposób – zawsze w pozycji na płasko, ponieważ rolowanie nie sprzyja jego żywotności i może szkodzić poszczególnym elementom konstrukcyjnym. Zapraszamy do udanych zakupów na Godre.pl.