• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 195x215 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 195x215 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 195x215 cm

Wysokiej klasy materac 195x215 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 195x215 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 215x195 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 215x195 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 195x215 cm z materacem.

Dla kogo materac 195x215 cm będzie odpowiedni?

 

Prezentowane na naszej stronie modele materacy 195x215 cm to trwałe, doskonałej jakości produkty. Bezpieczne, wykonane z atestowanych materiałów, mogą być bez obaw używane przez dzieci, osoby z alergiami. Jeżeli wybór odpowiedniego modelu materaca 195x215 sprawia Ci trudność możesz liczyć na pomoc naszych doradców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej fachowej wiedzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek lub wskażą konkretny model, który spełni Twoje oczekiwania. Nasi konsultanci dostępni są pod numerami telefonów 577 411 555 oraz 720 706 281.

Duży wybór materacy 195x215 cm

Oferujemy bardzo szeroki zakres rozmiarów zarówno jeśli chodzi o szerokość jak i długość materacy. Dostępne są modele jednoosobowe jak materac 90x215 cm jak i duże, małżeńskie materace 190x215 cm. Rozmiary zmieniają się co 5 cm. Możliwe jest maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których warto wykorzystać każdą lukę.

Zakup materaca nie musi być kosztowny ale powinien nam służyć wiele lat, dlatego warto dokonać wyboru u doświadczonego producenta, będącego na rynku od długiego czasu.

Właściwości poszczególnych materacy 195x215 cm

Wszystkie wykorzystane w materacach warstwy posiadają indywidualne, charakterystyczne cechy, które wyróżniają go spośród innych. Materace z trawy morskiej, materace kokosowe, materace wysokoelastyczne lub materace lateksowe wykonane są z różnych surowców. Materace lateksowe charakteryzują się dużą sprężystością, elastycznością oraz trwałością. Lateks delikatnie zmiękcza materac, łatwo dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dobre właściwości wentylujące, doskonale przepuszcza powietrze. Jest materiałem odpowiednim dla alergików. Materace kokosowe i z trawy morskiej cechuje odporność na wilgoć. Jest przez nie szybko wchłaniana (nie wnika wewnątrz materaca) i natychmiast oddawana do otoczenia. Brak sprzyjających warunków sprawia, że nie rozwijają się w niej bakterie i grzyby, nie gromadzą chorobotwórcze patogeny. Odpowiednie dla osób, które mają problem z potliwością.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.07.2024