• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 200x220 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 200x220 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 200x220 cm

Wysokiej klasy materac 200x220 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 200x220 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 220x200 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 220x200 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 200x220 cm z materacem.

 

Jaki materac 200x220 wybrać?

Materace 200x220 cm to materace bardzo duże, wygodne i... problemowe. Nie same materace są problemowe co sam ich rozmiar. Ilość osób, które zamawia rozmiar 200x220 cm jest bardzo duża. Tak samo duża jest liczba osób, która robi to błędnie. Najczęściej prawidłowy rozmiar jaki Klient potrzebuje składając zamówienie na rozmiar 200x220 cm to materac 160x200 cm. Czasami zmieniany jest też na materac 180x200 cm. Z czego biorą się te pomyłki? Biorą się one z tego, że nie mierzymy starego materaca lub miejsca na materac tylko mierzymy łóżko lub...pościel. Pamiętaj więc, aby przed złożeniem zamówienia zmierzyć miejsce na materac lub swój stary materac.

Wygodny materac 200x220 cm

W naszej ofercie znajdziesz komfortowe materace 200x220 cm. Mamy materace piankowe, bonellowe lub kieszonkowe. Materace są dwustronne lub jednostronne. Miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Czym się kierować w takim wypadku, aby odpowiednio dobrać materac? Przede wszystkim wagą oraz indywidualnymi preferencjami. Są osoby, które ważę 70 kg, ale nie wyobrażają sobie, aby mogły spać na czymś innym niż twardy lub bardzo twardy materac. Jednak w większości wypadków kierujemy się naszą wagą oraz budżetem jakim dysponujemy na jego zakup. Warto się z nami skontaktować lub skorzystać z naszego poradnika jak dobrać materac.

Transport materaca 200x220 cm

Materac o takim rozmiarze to materac bardzo niestandardowy, wiadomo też, że niewielka ilość firm kurierskich zdecyduje się na jego transport. Dodatkowo nasze materace nie są zginane, transportujemy je na płasko prywatną firmą przewozową, aby je nie uszkodzić. Zależy nam, aby nasze materace służyły Klientom przez długi okres czasu, gdyż tylko zadowoleni Klienci polecą nasze materace swoim bliskim i przyjaciołom.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024