• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x215 cm

Dobry materac 60x215 cm powinien cechować się właściwymi parametrami. Jego twardość powinna być dopasowana do wagi osoby śpiącej, powinien być dobrze wentylowany i posiadać dobrej jakości pokrowiec. Dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z zakupu.

Nasz sklep prezentuje jednoosobowe materace 60x215 cm wykonane z surowców pierwszego gatunku. Klient sam decyduje o poszczególnych parametrach swojego materaca 70x215 cm i ma możliwość dopasowania go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Udostępniamy na przykład materace kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne, jak również materace dwustronne. Każdy materac powstaje na indywidualne zamówienie. Produkty wysyłamy zawsze w pozycji na płasko, ponieważ ich rolowanie może szkodzić poszczególnym elementom, na przykład zastosowanym sprężynom.

Zaprojektuj swój materac 60x215 cm

Na Godre.pl istnieje możliwość wyboru stopnia twardości wybranego modelu materaca. Oferujemy materace 80x215 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Właściwa twardość materaca sprawia, że kręgosłup jest odpowiednio i równomiernie podparty i zapewnia maksymalny komfort. Warto zainwestować w materac wysokiej klasy, ponieważ sen to jedna z naszych najważniejszych potrzeb i poświęcamy mu wiele czasu w skali całej doby.