• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x230 cm

Wyprodukujemy dla Ciebie wygodny materac 60x 230 cm, na każdy wymiar. Musisz jedynie zdecydować, jaki poziom twardości powinien posiadać. Do wyboru są 4 poziomy: miękki, średnio-twardy, twardy i bardzo twardy. Wybór należy do Ciebie,ale chętnie pomożemy.

Jesteśmy producentem materaców 60x230 cm, które wykonujemy w oparciu o indywidualne zamówienie każdego klienta. Dostępne są u nas różne modele materacy – bonellowe, sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, kokosowe, lateksowe, piankowe i dwustronne. Osobom ceniącym sobie maksimum komfortu gorąco polecamy nasze materace termoplastyczne, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała osoby śpiącej i dosłownie otulają. Każdy materac 70x230 cm objęty jest dwuletnią gwarancją.

Najwyższa jakość materacy 60x230 cm

U nas materac można dopasować idealnie do własnych potrzeb. Wystarczy wybrać rodzaj materiału oraz stopień twardości wybranego przez siebie materaca 100x230 cm. W asortymencie Godre.pl znajdują się materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Naszym zdaniem ten parametr należy dopasować do wagi ciała i wzrostu. W przypadku problemów z wyborem właściwego materaca 60x230 cm zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi profesjonalnymi doradcami. Życzymy udanych zakupów.