• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 60x240 cm

W naszych materacach 60x 240 cm stosujemy różne komponenty, posiadające różne właściwości. Możesz wybierać spośród materaców piankowych lub sprężynowych. Najważniejsze, byś stworzył sobie idealne warunki do snu i wypoczynku.

Na Godre.pl każdy klient może dopasować materac 60x240 cm do własnych potrzeb oraz preferencji. Wszyscy różnimy się od siebie przyzwyczajeniami i budową ciała, co ma znaczenie w przypadku wyboru właściwego produktu. W naszym sklepie dostępne są materace termoplastyczne - zapewniające maksimum wygody. taki produkt dosłownie dopasowuje się do kształtu ciała i otula je sobą. Oferujemy też materace z nowoczesnych pianek, z lateksu, kokosa, czy sprężynowe kieszeniowe i klasyczne bonellowe. Wszystkie materace 80x240 cm produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, aby spełniały wszystkie wymagania klientów.

Najwygodniejsze materace 60x240 cm

Sen pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu, niezależnie od wieku. Dobry materac 100x240 cm to przede wszystkim gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla kręgosłupa. Zwykle bóle pleców lub głowy związane są właśnie z niewłaściwie dopasowanym materacem 60x240 cm. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego modelu, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Wszystkie produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023