• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x180 cm

Materac o konstrukcji sprężynowej zapewni ciału odpowiednie podparcie. A dodatkowe warstwy jakie mamy możliwość zastosować zapewnią komfortowy, zdrowy sen. Stosowane surowce są atestowane, przez co sen nie tylko jest komfortowy, ale też bezpieczny.

Prezentujemy niezwykle bogaty asortyment materaców 70x180 cm – idealnych do niewielkich pomieszczeń. U nas znajdziecie Państwo materace w tym i innych rozmiarach, wykonane tylko z wysokiej jakości materiałów. Te nowoczesne produkty wspaniale sprawdzają się w domowych, jak i hotelowych warunkach. Zapewniamy szeroką gamę materaców wykonanych z różnych surowców, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas odpowiedni materac 70x180 cm, który zapewni komfort i bezpieczeństwo snu. Trzeba bowiem pamiętać, że sen to jedna z podstawowych potrzeb człowieka i wpływa na jego ogólną kondycję.

Jakie materace 70x180 cm można u nas znaleźć?

Prezentowane produkty można podzielić ze względu na ich kluczowe parametry. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia materiał i wypełnienie. Oferujemy wysokiej jakości materace kieszeniowe, bonellowe, z naturalnym kokosowym wypełnieniem, lateksowe oraz piankowe. Każdy z modeli charakteryzuje się innymi właściwościami, co należy brać pod uwagę wybierając materac 70x180 cm. Niektóre bez trudu same dopasowują się do kształtu ciała oraz temperatury użytkownika, aby zapewnić mu maksimum komfortu. Materace dostępne na Godre.pl można też podzielić ze względu na poziom ich twardości. Znajdziecie u nas Państwo więc najpopularniejsze materace średnio twarde optymalne dla każdego, ale także bardzo miękkie i twarde modele. Ciekawym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych są bez wątpienia materace dwustronne, które mają dwie różne twardości.

Wygodne materace 70x180 cm i w innych rozmiarach

Długość 180 cm jest bardzo często wybierana przez naszych klientów. Poza szerokością 70, oferujemy też materace 60x180 cm – najmniejsze i idealne do małych pokoi, materace 75x180 cm w rozmiarze średnim oraz największe materace 100x180 cm. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszym całym asortymentem praktycznych materaców, dostępnych zawsze w atrakcyjnych cenach.

 

Każdy zamówiony i opłacony materac dostarczymy w 3 dni robocze