• Kategorie
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Parametry
  • Materac 70x190 cm

Poszukujesz materaca 70x190 cm, który będzie wygodny, a zarazem komfortowy? Przez zastosowanie najwyższych jakościowo surowców, wszystkie materace uzyskują powierzchnię, która powoduje poprawę jakości snu. Wygodny materac, to zrelaksowane ciało.

Nasz sklep zapewnia doskonały wybór materaców 70x190 cm oraz wielu innych rozmiarów. Wychodzimy naprzeciw wszystkim klientom, którzy są bardzo wymagający i doskonale wiedzą, czego oczekują od wygodnego materaca. Na Godre.pl możecie Państwo wyszukiwać produkty po konkretnych parametrach, co znacznie ułatwia dokonanie właściwego wyboru. Warto poświęcić nieco uwagi, ponieważ dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac zapewnia mu spokojny, bezpieczny i zdrowy sen. Gwarantuje również stabilizację kręgosłupa i dobry humor po przespanej nocy. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem materaców 70x190 cm już dziś. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

Materace 70x190 cm najwyższej jakości

Każdy użytkownik zwraca uwagę na nieco inne parametry. Dla niektórych najważniejsza jest szerokość materaca, aby dobrze dopasować go do możliwości sypialni. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy wiele niestandardowych szerokości przy długości wynoszącej 190 cm, na przykład materace 65x190 cm idealne do małego pomieszczenia jednoosobowego, materace 100x190 cm, które stanowią wygodniejszą alternatywę oraz materace 140x190 cm – bardzo chętnie wybierane do małych sypialni dwuosobowych. Poza szerokością trzeba pamiętać też o innych parametrach, dzięki którym materac jest doskonale dopasowany do potrzeb i preferencji.

Jak wybrać komfortowy materac 70x190 cm?

Dostępne materace można też sortować według ich twardości. Większość osób preferuje obecnie materace twarde, ponieważ są najbezpieczniejsze dla kręgosłupa. Oferujemy również materace miękkie oraz o średniej twardości. Doskonałym rozwiązaniem może być materac dwustronny, który może mieć dwa stopnie utwardzenia – po każdej stronie inny. Dostępne są w naszym sklepie materace wykonane z najnowocześniejszych materiałów jak pianka termo plastyczna, wysoko elastyczna, czy lateks. Nie brakuje też propozycji naturalnych jak materac z wypełnieniem z kokosa. Zapraszamy do udanych zakupów.

 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023