• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 70x230 cm

Sen jest bardzo ważnym elementem życia każdego z nas. Dlatego powinniśmy zadbać o to, by każdego dnia kłaść się na wygodnym i komfortowym materacu 70x230 cm. Regenerujący sen to gwarancja dnia pełnego energii. Wybierz swój materac z naszej oferty.

W naszym sklepie można znaleźć materace we wszystkich rozmiarach. Udostępniamy materace 70x230 cm wykonane z doskonałej jakości materiałów, które sami wybieramy. Można tu znaleźć nowoczesne materace sprężynowe pocketowe, Multipocket, materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe oraz dwustronne. Jesteśmy przekonani, ze nasza bogata oferta zadowoli każdego klienta. Każdy materac 80x230 cm można u nas dopasować do swoich własnych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do wyboru poszczególnych jego parametrów.

Najlepszy wybór materaców 70x230 cm

W asortymencie Godre.pl znajdują się materace 100x230 cm o różnych stopniach twardości. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu dopasowania optymalnej wartości dla Państwa. Wszystkie nasze materace 70x230 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. Gwarantujemy również, że każdy produkt transportowany jest na płasko. Rolowanie, naszym zdaniem, może mieć negatywny wpływ na poszczególne elementy konstrukcyjne materaca i jego żywotność.