• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x120 cm

Niestandardowe rozmiary materacy do spania 75x120 cm, nie stanowią dla nas problemu. Każdy rozmiar wybrany przez klienta produkujemy z atestowanych materiałów. Zakupiony materac ma w standardzie pokrowiec niepikowany, który można prać w 40°C.

Jaki materac 75x120 wybrać?

Sen to bardzo istotny i niezbędny element naszego życia. Regeneruje nasz organizm i pozwala się wyciszyć i skupić na trudach dnia. Źle dobrany materac 75x120 cm potrafi skutecznie nam go uniemożliwić. Powinniśmy przeanalizować nasze potrzeby i kryteria według których wybierzemy odpowiedni model materaca 75x120 cm. Właściwe parametry to połowa sukcesu, drugą są odpowiednie materiały, które składają się na wysoką jakość i trwałość zakupionego produktu.

Materace 75x120 cm dla każdego

Producenci materacy 75x120 cm wprowadzili czterostopniową lub pięciostopniową skalę twardości materacy. My zdecydowaliśmy się na skalę czterostopniową. Materace miękkie dedykujemy osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg; materace średnio twarde polecamy ważącym w przedziale 60-100 kg; materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a bardzo twarde dla ważących ponad 120 kg.

Mając sprecyzowane wymagania i znając podstawowe kryteria podziału materacy, możemy się skupić na rodzaju wykorzystanych w jego budowie materiałów. Materace lateksowe, termoplastyczne, z pianki wysokoelastycznej HR, materace moletowane profilowane to materace średnio twarde lub miękkie. Materace twarde oraz bardzo twarde mają w swojej budowie warstwę kokosową oraz warstwę końskiego włosia.

Doświadczenie i dbałość o szczegóły w materacach 75x120 są naszą wizytówką

Materace 80x120 cm mogą być jednostronne lub dwustronne. Materace dwustronne są znacznie praktyczniejsze. Mamy możliwość wyboru dwóch różnych twardości materaca 105x120 cm, zwiększa się również jego żywotność. Dzięki możliwości użytkowania naprzemiennie obu stron, są one znacznie mniej eksploatowane.

Nasze materace dostarczamy prywatną firmą transportową. Przewożone są na płasko, bez zginania i rolowania, w pozycji bocznej by nie gniotły się wzajemnie. Produkt trafia do klienta w nienaruszonym stanie, bez ukrytych wad czy uszkodzeń.

Klienci maja możliwość przetestowania produktu przez 30 dni. Jeżeli jego jakość lub parametry nie spełnią oczekiwań można go zwrócić.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023