• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x145 cm

Wszystkie materace 75x145 cm, które są w ofercie sklepu są trwałe, wygodne i podnoszą komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu najlepszych jakościowo surowców, mamy pewność, że wyprodukowany materac posłuży na długie lata. Zapraszamy.

 

Wygodne, doskonale wykonane materace 75x145 cm. Produkujemy materace 75x145 cm z dbałością o każdy szczegół. Materiały, z których są wykonane to surowce najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na trwałość naszych produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Przy zakupie nowego materaca zachęcamy naszych klientów do skorzystania z fachowej pomocy. Nasi konsultanci doradzą w wyborze, wyjaśnią wszelkie wątpliwości i wspólnie z Państwem wybiorą najlepszy materac 75x145 cm.

 

Kryteria wyboru materaca 75x145 cm

 

Aby nasz materac 90x145 cm spełniał swoją rolę musi posiadać odpowiednie parametry, na które składa się jego twardość, typ wkładu wewnętrznego oraz rodzaj warstw zewnętrznych. Odpowiednio dobrana twardość do wagi to klucz do właściwego wsparcia ciała i komfortowego wypoczynku.

Skala twardości naszych materacy 105x145 cm przedstawia się w następujący sposób:

- materace miękkie (waga do 60 kg),

- materace średnio twarde (waga pomiędzy 60 a 100 kg),

- materace twarde (waga powyżej 100 kg),

- materace bardzo twarde (waga powyżej 120 kg).

 

Wkłady wewnętrzne dzielą się na piankowe, sprężynowe bonellowe i sprężynowe kieszeniowe (multipocket, max plus, mini). Materace piankowe i materace pocketowe posiadają elastyczność punktową, natomiast materace bonellowe elastyczność powierzchniową.

 

Wykorzystane w budowie materiały

 

Materace miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materace średnio twarde to kwestia wyboru pomiędzy pojedynczą warstwą pianki termoelastycznej visco memory, pianką wysokoelastyczną HR, lateksem, pianką moletowaną. Materace twarde wykonujemy z warstwy kokosowej lub warstwy trawy morskiej, natomiast bardzo twarde z podwójnej warstwy kokosowej lub podwójnej warstwy kokosowej i końskiego włosia.

Istotnym elementem każdego materaca jest również pokrowiec, który nie tylko chroni materac przed zabrudzeniem, ale może posiadać wiele dodatkowych właściwości. Do wyboru pokrowce: Aloe Vera, Tencel, pikowany Jersey, niepikowany Jersey, grafitowy Żakard, Bamboo, Silver.

 

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7