• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 75x190 cm

Jakość, estetyka, wygoda, poprawa komfortu snu. To zalety materacy 75x190 cm produkowanych dla naszych klientów. Zaufaj nam, a sam przekonasz się jak można w szybki sposób poprawić powierzchnię do spania. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Na Godre.pl prezentujemy szeroki asortyment materacy 75x190 cm, które sami produkujemy na indywidualne zamówienie klienta. U nas zamawiający sam decyduje o takich parametrach, jak rozmiar, wysokość, czy twardość wybranego materaca 80x190 cm. Oferujemy produkty wykonane z różnych surowców – bonellowe, sprężynowe, kokosowe, lateksowe, piankowe, wysokoelastyczne, termoplastyczne i inne. Można tu również wybierać spośródmateraców miękkich, średnio twardych i twardych oraz bardzo twardych.

Jak dopasować materac 75x190 cm do siebie?

Dla każdego z nas wygoda oznacza inny rodzaj podłoża. Zalecamy, aby twardość wybranego materaca 90x190 cm dopasować do zalecanej wagi ciała, ponieważ wtedy produkt zapewni najlepsze podparcie dla kręgosłupa i jego ergonomiczną pozycję. W ten sposób można spać komfortowo i zawsze zdrowo. Wszystkie materace 75x190 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. Gotowe produkty wysyłamy tylko na płasko, aby zachować ich pełną funkcjonalność.