• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x205 cm

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób nie mających na co dzień styczności z tematem, wybór materaca 80x205 może stanowić nie mały problem. Wychodząc naszym klientom naprzeciw, proponujemy kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem ☎ 577 411 555.

Oferowane w naszym sklepie materace 80x205 cm produkujemy sami, sami pakujemy w sposób gwarantujący produktom jak najlepszy transport i wysyłamy do klienta nawet w ciągu dwóch dni roboczych. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to towar już gotowy, wybrany przez Państwa z szerokiej gamy sprawdzonych modeli materaców 70x205 cm, czy może przygotowany na indywidualne zamówienie klienta – zawsze używamy tych samych, sprawdzonych metod produkcji, jak i materiałów.

Nowe technologie w materacach 80x205 cm

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy nie tylko dwuletnią gwarancję na cały materac, ale dodatkową trzydziestoletnią gwarancję na formatkę sprężyn. W Godre.pl korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców materiałów naturalnych i syntetycznych. Dzięki temu nasze materace Multipocekt sprawdzają się w takim samym stopniu w pierwszym, jak i piątym oraz dziesiątym roku swojego użytkowania. Gwarantujemy to wszystko renomą swojej marki Godre.pl.

 

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7