• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 80x225 cm

Idealnie dobrany materac 80x225 cm sprawi, że Twoje ciało będzie właściwie podpierane na całej długości. Pozwoli to uniknąć bólów napięciowych mięśni, a Ty będziesz budzić się wypoczęty i zrelaksowany. Dobierz właściwy produkt i ciesz się wygodą!

Wygodne i komfortowe materace 80x225 cm

 

Materac 80x225 cm dobrany według właściwych parametrów zapewni wygodny sen. Odpowiednia twardość obiecuje komfort i trwałość materaca 80x225 cm, a przede wszystkim sprawi, że porządnie się wyśpimy. Niczym nie zakłócony sen gwarantuje, że rano obudzimy się wypoczęci i w doskonałych nastrojach. Szeroki wybór materacy i wiele opcji sprawiają, że znajdziemy model idealny.

Materace 80x225 cm w czterostopniowej skali twardości

Stopień twardości materaca powinniśmy dobrać do wagi. Każdy z nich dedykowany jest różnym przedziałom wagowym. Materac miękki dla ważących mniej jak 60 kg, materac średnio twardy dla przedziału od 60 do 100 kg, materac twardy dla ważących ponad 100 kg i materac bardzo twardy jeżeli waga przekracza 120 kg. Oferowane przez nas modele wykonane są z najwyższej jakości surowców. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania. Materace mogą mieć trzy rodzaje wkładu wewnętrznego: wkład piankowy, wkład sprężynowy bonellowy lub wkład sprężynowy pocketowy. Wkład pocketowy (kieszeniowy) zbudowany jest ze sprężyn w ilości 262 szt/m2. W wersji multipocket ilość sprężyn została zwiększona do 510 szt/m2, w wersji max plus sprężyny zostały wydłużone o 5 cm a w wersji mini skrócone o 6 cm.

Materiały używane w produkcji naszych materacy 80x225 cm

Przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu, na każdym etapie produkcji. Wykorzystujemy sprawdzone materiały od zaufanych dostawców. Posiadamy materace lateksowe, materace kokosowe i materace 75x225 cm z pianki moletowanej oraz wiele innych. Materac 85x225 cm może sprawiać nie mały kłopot przy zakupie, ze względu na liczne kryteria wyboru. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, którzy dzięki fachowej wiedzy dobiorą razem z Tobą najlepsze parametry, odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią nieznane pojęcia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023