• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x155 cm

Trafiłeś do miejsca, gdzie kupisz materace w rozmiarze 90x155 cm

Wybierz najwygodniejszy materac 90x155 cm

Wysokiej klasy materac 90x155 cm to inwestycja na lata. Przed zakupem dobrze się zastanów czy zdecydujesz się na materac piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Odpowiedni wybór zapewni Ci komfortowy sen. Nasze materace 90x155 cm to wysokiej klasy produkty, które po odpowiednim dopasowaniu dadzą Ci zasłużony odpoczynek.

Materac 155x90 cm - czym się różnią materace piankowe, kieszeniowe i lateksowe?

Materace 155x90 cm występują w każdej wersji: piankowej, kieszeniowej, bonellowej i lateksowej. Najczęściej kupowane to materace hybrydowe, czyli połączenie materaca sprężynowego z materacem piankowym i lateksowym.  W tych wersjach wkład kieszeniowy otacza warstwa pianki wysokoelastycznej HR, lateksu, pianki Visco Memory lub pianki profilowanej. Sprawdź nasze rodzaje materacy i wybierz najlepszy model na łóżko 90x155 cm z materacem.

 

Komfortowe i wygodne materace 90x155 cm

 

Sen to bardzo istotny i niezbędny element naszego życia. Regeneruje nasz organizm i pozwala się wyciszyć i skupić na trudach dnia. Źle dobrany materac 90x155 cm potrafi skutecznie nam go uniemożliwić. Powinniśmy przeanalizować nasze potrzeby i kryteria według których wybierzemy odpowiedni model materaca 90x155 cm. Właściwe parametry to połowa sukcesu, drugą są odpowiednie materiały, które składają się na wysoką jakość i trwałość zakupionego produktu.

Materace 90x155 cm dla każdego

Producenci materacy wprowadzili czterostopniową lub pięciostopniową skalę twardości materacy. My zdecydowaliśmy się na skalę czterostopniową. Materace miękkie dedykujemy osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg; materace średnio twarde polecamy ważącym w przedziale 60-100 kg; materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a bardzo twarde dla ważących ponad 120 kg.

Mając sprecyzowane wymagania i znając podstawowe kryteria podziału materacy, możemy się skupić na rodzaju wykorzystanych w jego budowie materiałów. Materace lateksowe, termoplastyczne, z pianki wysokoelastycznej HR, materace moletowane profilowane to materace średnio twarde lub miękkie. Materace twarde oraz bardzo twarde mają w swojej budowie warstwę kokosową oraz warstwę końskiego włosia.

Doświadczenie i dbałość o materace 90x155 cm szczegóły są naszą wizytówką

Materace 95x155 cm mogą być jednostronne lub dwustronne. Materace dwustronne są znacznie praktyczniejsze. Mamy możliwość wyboru dwóch różnych twardości materaca 85x155 cm, zwiększa się również jego żywotność. Dzięki możliwości użytkowania naprzemiennie obu stron, są one znacznie mniej eksploatowane.

Nasze materace dostarczamy prywatną firmą transportową. Przewożone są na płasko, bez zginania i rolowania, w pozycji bocznej by nie gniotły się wzajemnie. Produkt trafia do klienta w nienaruszonym stanie, bez ukrytych wad czy uszkodzeń.

Klienci maja możliwość przetestowania produktu przez 30 dni. Jeżeli jego jakość lub parametry nie spełnią oczekiwań można go zwrócić.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024