• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x155 cm

Szeroki wybór materacy 90x155 cm, nawet tych niestandardowych. Produkujemy materace, więc żaden rozmiar nie stanowi dla nas problemu. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną na stronie Godre.pl. Zapewniamy, że znajdziesz tu odpowiedni dla siebie materac.

 

Sen to bardzo istotny i niezbędny element naszego życia. Regeneruje nasz organizm i pozwala się wyciszyć i skupić na trudach dnia. Źle dobrany materac 90x155 cm potrafi skutecznie nam go uniemożliwić. Powinniśmy przeanalizować nasze potrzeby i kryteria według których wybierzemy odpowiedni model materaca 90x155 cm. Właściwe parametry to połowa sukcesu, drugą są odpowiednie materiały, które składają się na wysoką jakość i trwałość zakupionego produktu.

 

Materace 90x155 cm dla każdego

 

Producenci materacy wprowadzili czterostopniową lub pięciostopniową skalę twardości materacy. My zdecydowaliśmy się na skalę czterostopniową. Materace miękkie dedykujemy osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg; materace średnio twarde polecamy ważącym w przedziale 60-100 kg; materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a bardzo twarde dla ważących ponad 120 kg.

Mając sprecyzowane wymagania i znając podstawowe kryteria podziału materacy, możemy się skupić na rodzaju wykorzystanych w jego budowie materiałów. Materace lateksowe, termoplastyczne, z pianki wysokoelastycznej HR, materace moletowane profilowane to materace średnio twarde lub miękkie. Materace twarde oraz bardzo twarde mają w swojej budowie warstwę kokosową oraz warstwę końskiego włosia.

 

Doświadczenie i dbałość o szczegóły są naszą wizytówką

 

Materace 95x155 cm mogą być jednostronne lub dwustronne. Materace dwustronne są znacznie praktyczniejsze. Mamy możliwość wyboru dwóch różnych twardości materaca 85x155 cm, zwiększa się również jego żywotność. Dzięki możliwości użytkowania naprzemiennie obu stron, są one znacznie mniej eksploatowane.

Nasze materace dostarczamy prywatną firmą transportową. Przewożone są na płasko, bez zginania i rolowania, w pozycji bocznej by nie gniotły się wzajemnie. Produkt trafia do klienta w nienaruszonym stanie, bez ukrytych wad czy uszkodzeń.

Klienci maja możliwość przetestowania produktu przez 30 dni. Jeżeli jego jakość lub parametry nie spełnią oczekiwań można go zwrócić.