• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x185 cm

Materac 90x185 cm może w swojej budowie posiadać warstwy: lateksu, pianki visco memory, kokosu lub końskiego włosia. Każdy z tych surowców odpowiedzialny jest za inny stopień twardości. W ofercie cztery stopnie: od miękkich, po bardzo twarde. Zapraszamy.

 

Prezentowane przez nas produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości materacu 90x185 cm dobrze trafiłeś. Każdy zadowolony klient to dla nas potwierdzenie, że praca którą wykonujemy jest realizowana według naszych założeń. Materac 90x185 cm dostępny jest w każdej z czterech twardości. Każdy znajdzie parametry odpowiadające jego wadze i preferencjom, sprawiające, że chętnie położymy się do łóżka, a rano nie będziemy chcieli z niego wychodzić.

 

Dobierz twardość materaca 90x185 cm do wagi

 

By ułatwić zadanie osobom poszukującym właściwego modelu, wprowadziliśmy czterostopniową skalę twardości materaca 85x185 cm. Dzięki temu poszukiwanie odpowiedniego produktu jest znacznie uproszczone i przyspieszone. Zawężając krąg poszukiwań do jednej kategorii możemy się skupić na wyborze pozostałych parametrów. Jak przedstawia się stosowana skala?

Materace miękkie kierujemy do odbiorców, których waga nie przekracza 60 kg, materace średnio twarde dedykowane są osobom w przedziale wagowym 60-100 kg, materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a materace bardzo twarde podeprą ciało osoby ważącej ponad 120 kg. Oprócz wagi warto wziąć pod uwagę również nasze indywidualne preferencje. Nie ma przeszkód by osoba, która waży 70 kg wybrała materac 95x185 cm twardy, jeżeli preferuje właśnie takie powierzchnie.

 

Jakie materace są dostępne w naszej ofercie?

 

Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Materace kokosowe i z dodatkiem końskiego włosia lub z trawy morskiej usatysfakcjonują miłośnika twardych materacy. Materace lateksowe, termoplastyczne i profilowane molet przypadną do gustu tym, którzy potrzebują materaca miękkiego lub średnio twardego. Znajdziesz u nas zarówno materace dwustronne jak i jednostronne. Materace z wkładem piankowym, bonellowym i pocketowym. Bardzo bogaty asortyment to gwarancja tego, że z pewnością wybierzesz materac dopasowany do Ciebie pod każdym względem. Niezbędne informacje uzyskasz od naszych konsultantów. Rozwieją Twoje wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.