• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x195 cm

Dobrej jakości materace 90x195 cm to świetnie zainwestowane pieniądze. Kupując sprawdzone, pewne produkty gwarantujesz sobie i bliskim zdrowy, regenerujący sen. Cztery poziomy twardości do wyboru, zdejmowane pokrowce, bezpieczne tworzywa.

Na Godre.pl dostępna jest bogata oferta materaców 90x195 cm jednoosobowych. Sami produkujemy wszystkie materace w oparciu o najwyższej jakości materiały. Zapewniamy materace 80x195 cm sprężynowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i dwustronne oraz wiele innych modeli. Każdy materac 90x195 cm produkowany jest na indywidualne zamówienie i wysyłany do klienta na płasko. W naszej opinii rolowanie może szkodzić konstrukcji materaca i niszczyć jego poszczególne elementy.

Wiele modeli materacy 90x195 cm

Można u nas znaleźć produkty o różnych stopniach twardości. Udostępniamy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Proponujemy, aby stopień twardości dopasować do wagi ciała użytkownika oraz jego indywidualnych preferencji i przyzwyczajeń. Istnieje także możliwość wyboru wysokości materaca 75x195 cm, aby zapewnił idealny komfort. Jesteśmy pewni, że nasze produkty zapewnią Państwu wygodę i właściwie będą wspierać kręgosłup na całej jego długości. Zapraszamy.