• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x205 cm

Dobry materac 90x205 cm to taki, na którym poczujemy odprężenie i rozluźnienie. Relaks i komfortowy sen to główne elementy, które powinien zapewniać odpowiednio dobrany produkt. Kupując w naszym sklepie masz możliwość przetestowania materaca.

Jesteśmy dumni z opracowywanych przez lata technologii, dzięki którym możemy dzisiaj zaproponować naszym klientom unikatowe materace 90x205 cm jak i w innych niestandardowych rozmiarach. W Godre produkujemy materace sypialniane zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych, więc możemy dostosować się do każdego rodzaju zamówienia. Wymiar materaca kieszeniowego czy bonellowego nie ma dla nas znaczenia, tak samo jak twardość materaca czy jego grubość.

Co wyróżnia na rynku materace 90x205 cm od Godre.pl

To klient sam decyduje precyzyjnie, jaki materac 65x205 cm go interesuje i z jakich materiałów ma być wykonany. My ze swojej strony jako producent dokładamy dokładnie takiej samej staranności przy tworzeniu każdego kolejnego modelu, dlatego możemy każdemu klientowi zaoferować dwuletnią gwarancję na zakup i trzydzieści lat dodatkowej gwarancji na formatkę sprężyn. Każdy zamówiony i przygotowany według spersonalizowanego projektu klienta materac 125x205 cm wysyłamy już w ciągu dwóch dni roboczy. Możesz cieszyć się komfortowym i zdrowym, w pełni regeneracyjnym snem, na materacach z Godre.pl, już pojutrze.