• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 90x230 cm

Nasze materace 90x230 cm produkujemy po złożeniu zamówienia przez klienta, masz więc pewność, że materac jest nowy i nie był przechowywany przez długi czas w magazynie. Dbamy również o to, by był do Ciebie dostarczony w nienagannym stanie.

Zachęcamy naszych klientów do samodzielnego projektowania własnego materaca 90x230 cm do swojego łóżka, ponieważ daje to wiele korzyści. Pierwsza z nich to ostateczna cena modelu – spersonalizowanie materaca 105x230 cm pod swoje potrzeby i użycie w nim wyłącznie takich rozwiązań funkcjonalnych, konstrukcyjnych i materiałowych, jakie są absolutnie niezbędne danemu użytkownikowi, pozwala znacznie ograniczyć koszty. Decydując się na wybór już gotowego materaca lateksowego czy bonellowego albo Mutlipocket, klient ryzykuje nabyciem wielu dodatkowych technologii czy centymetrów produktu, który de facto jest mu zbędny w kontekście uzyskania maksymalnie komfortowego snu.

Gwarancje produkcji i transportu materaców 90x230 cm od Godre.pl

Wiemy w Godre doskonale, że nie tylko sam proces projektowania ma znaczenie i dlatego wszystkie nasze materace 180x230 cm tworzymy w oparciu o materiały naturalne i syntetyczne pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł – wiele z nich uzyskujemy sami na miejscu. To pozwala nam oferować bez obaw dwa lata gwarancji na każdy wysłany do klienta produkt, a ponieważ wiemy, że równie ważny jest transport i konserwacja materaca – wysyłamy je do klientów na płasko i przekazujemy dokładne instrukcje co do konserwacji i czyszczenia.