• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 95x165 cm

Materac 95x165 cm o odpowiedniej twardości i pokrowiec dopasowany właściwościami. To gwarantujemy klientom, którzy dokonają zamówienia na stronie Godre.pl. Rozmowa z doświadczonymi konsultantami, umożliwia dobór modelu materaca, do preferencji klienta.

Komfortowe i wygodne materace 95x165 cm

 

Nieprzemyślany i zbyt pochopny zakup materaca 95x165 cm może być przyczyną wielu przykrych konsekwencji. Nieodpowiednio dobrana twardość materaca może powodować bóle kręgosłupa, przyczynić się do problemów ze snem. Brak regenerującego organizm wypoczynku spowoduje bóle głowy, brak energii, rozdrażnienie i złe samopoczucie.

Materac 95x165 cm powinien być wygodny i spełniać nasze oczekiwania.

Materac lateksowy czy termoplastyczny 95x165 cm

Materac średnio twardy może być wykonany z takich materiałów jak lateks, pianka wysoko elastyczna HR lub pianka termo elastyczna visco memory. Zdecydowałeś się na wybór materaca lateksowego lub materaca termoplastycznego i nie wiesz, co powinno zadecydować o wyborze tego konkretnego? Jaka jest różnica pomiędzy lateksem a pianką viscoelastic?

Lateks jest materiałem bardzo sprężystym i odpornym na odkształcenia. Zbudowany z licznych mikrokanalików odznacza się dużą plastycznością. Dodatkowo posiada doskonałą wentylację a zwiększona cyrkulacja zapobiega namnażaniu i gromadzeniu chorobotwórczych patogenów. Materac 90x165 cm lateksowy zapewnia perfekcyjne wsparcie całego ciała, ma dużą elastyczność punktową i zapewnia termiczny komfort.

Pianka termoelastyczna visco memory dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Gdy ogrzeje ją ciepło naszego ciała staje się miękka i plastyczna i dopasowuje się do wszystkich krzywizn naszego ciała. Całkowicie je odciąża i podpiera. Kręgosłup, stawy są odciążone. Znika napięcie mięśni, które rozluźniają się i odprężają oraz sztywność karku. Brak ucisku na narządy i naczynia krwionośne umożliwia swobodny przepływ krwi. Organizm jest dotleniony i przez to od samego rana jesteśmy pełni energii a senność w ciągu dnia nie występuje.Materac 100x165 cm z pianką visco otula ciało i lekko je ogrzewa, może to u jednych wywołać przyjemne uczucie a u innych dyskomfort.

Stopnie twardości materacy 95x165 cm

Nasze materace podzielone są według czterostopniowej skali, która przedstawia się następująco:

  • dla osób ważących do 60 kg – materace miękkie,

  • dla osób o wadze w przedziale 60-100 kg – materace średnio twarde,

  • dla osób powyżej 100 kg – materace twarde,

  • dla osób ważących ponad 120 kg – materace bardzo twarde.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023