• Kategorie
  • Parametry
  • Materac 95x240 cm

Oferujemy materace do spania 95x 240 cm w różnych przedziałach cenowych, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chcielibyśmy jednak byś był zadowolony, decydując się nawet na jedną z najtańszych opcji. Dlatego produkujemy materace z najlepszych surowców.

 

Prezentowane przez nas produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości materacu 95x240 cm dobrze trafiłeś. Każdy zadowolony klient to dla nas potwierdzenie, że praca którą wykonujemy jest realizowana według naszych założeń. Materac 95x240 cm dostępny jest w każdej z czterech twardości. Każdy znajdzie parametry odpowiadające jego wadze i preferencjom, sprawiające, że chętnie położymy się do łóżka, a rano nie będziemy chcieli z niego wychodzić.

 

Dobierz twardość materaca do wagi

 

By ułatwić zadanie osobom poszukującym właściwego modelu, wprowadziliśmy czterostopniową skalę twardości materaca 100x240 cm. Dzięki temu poszukiwanie odpowiedniego produktu jest znacznie uproszczone i przyspieszone. Zawężając krąg poszukiwań do jednej kategorii możemy się skupić na wyborze pozostałych parametrów. Jak przedstawia się stosowana skala?

Materace miękkie kierujemy do odbiorców, których waga nie przekracza 60 kg, materace średnio twarde dedykowane są osobom w przedziale wagowym 60-100 kg, materace twarde będą odpowiednie dla ważących powyżej 100 kg a materace bardzo twarde podeprą ciało osoby ważącej ponad 120 kg. Oprócz wagi warto wziąć pod uwagę również nasze indywidualne preferencje. Nie ma przeszkód by osoba, która waży 70 kg wybrała materac 90x240 cm twardy, jeżeli preferuje właśnie takie powierzchnie.

 

Jakie materace 95x240 cm są dostępne w naszej ofercie?

 

Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Materace kokosowe i z dodatkiem końskiego włosia lub z trawy morskiej usatysfakcjonują miłośnika twardych materacy. Materace lateksowe, termoplastyczne i profilowane molet przypadną do gustu tym, którzy potrzebują materaca miękkiego lub średnio twardego. Znajdziesz u nas zarówno materace dwustronne jak i jednostronne. Materace z wkładem piankowym, bonellowym i pocketowym. Bardzo bogaty asortyment to gwarancja tego, że z pewnością wybierzesz materac dopasowany do Ciebie pod każdym względem. Niezbędne informacje uzyskasz od naszych konsultantów. Rozwieją Twoje wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
 

Do 25% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023